نمونه قرارداد خرید مواد شیمیایی مورد نیاز لابراتوار فیلم

قرارداد خرید مواد شیمیایی مورد نیاز لابراتوار فیلم

کاربرد قرارداد: این قرارداد بین سازمان صدا و سیما و فروشنده تنظیم می گردد. در این قرارداد صدا و سیما مواد شیمیایی مورد نیاز لابراتور فیلم مطابق با مشخصات فنی را از فروشنده خریداری می کند. در این قرارداد تعهدات و حقوق طرفین بصورت کامل بیان شده است و رفع اختلاف بصورت داوری می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید مواد شیمیایی مورد نیاز لابراتوار فیلم, دانلود قرارداد خرید مواد شیمیایی مورد نیاز لابراتوار فیلم, تنظیم قرارداد خرید مواد شیمیایی مورد نیاز لابراتوار فیلم, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید نمونه قرارداد شرکت آب و فاضلاب با تامین کننده و خریدار لوازم لوله و تجهیزات آب نمونه قرارداد پیمانکاری تهیه و آماده سازی خوراک کنسانتره دامی پلیت نمونه قرارداد خرید قطعات میمیک نمونه قرارداد خرید کالا و تجهیزات

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو