نمونه قرارداد خرید و حمل کالا و اجناس

قرارداد خرید و حمل کالا و اجناس

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد متناسب و مفصل در راستای خرید و حمل کالا و اجناس مورد نیاز اشخاص اعم از حقیقی، حقوقی و دولتی می باشد. کالاهای موضوع این قرارداد دارای دوره گارانتی می باشد و فروشنده که تعهد به حمل کالا دارد مسئولیت حمل و حفظ کیفیت کالا در مقصد را به عهده می گیردد. در این قرارداد زمان حمل ، شیوه حمل، نوع بسته بندی، محل تحویل کالا به صورت مفصل تعیین شده است. خسارات ناشی از حمل، خسارات ناشی از ترخیص در تحویل کالا بصورت مفصل مشخص و قابل مطالبه است. در این قرارداد تضمینات لازم به جهت تحویل و حمل کالا دیده شده. این قرارداد یک قرارداد متناسب و کامل به جهت خرید و انجام عملیات حمل کالا اعم از کالاهای وارداتی و کالاهای تولید داخل بصورت فله ای یا با بسته بندی های مختلف می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۸  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید و حمل کالا و اجناس, دانلود قرارداد خرید و حمل کالا و اجناس, تنظیم قرارداد خرید و حمل کالا و اجناس, قرارداد خرید و حمل کالا و اجناس,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد حمل و نقل دریایی و تشریفات گمرکی نمونه قرارداد حمل و ترخیص کالا نمونه قرارداد خرید ، حمل، بارگیری کالا طبق استاندارد و تأیید دستگاه نظارت با گارانتی نمونه قرارداد تخلیه و بارگیری نمونه قرارداد حمل و نقل ساده

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو