نمونه قرارداد خرید کالا

قرارداد خرید کالا

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد خرید و یا فروش کالا به همراه نقل و انتقال می باشد. و یک قرارداد کامل به منظور خرید انواع و اقسام کالا براساس نمونه با نظارت بر کیفیت و استانداردهای مورد توافق طرفین می باشد.در این قرارداد فروشنده متعهد بر بسته بندی و حمل و تحویل کالا در محل مورد توافق می باشد. این قرارداد یک قرارداد مختصر، مناسب و چالاک به منظور خرید کالا و انواع و اقسام تجهیزات اداری و صنعتی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید کالا, دانلود قرارداد خرید کالا, تنظیم قرارداد خرید کالا, متن قرارداد خرید کالا, فرم قرارداد خرید کالا, قرارداد خرید کالا,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش کالا (کلینر ) نمونه قرارداد خرید قطعات آسانسور نمونه قرارداد خرید سلف کالا و محصولات استاندارد نمونه قرارداد برای عرضه کالاهای شرکت های تجاری نمونه قرارداد فروش، نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو