نمونه قرارداد خرید کالا

قرارداد خرید کالا

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد خرید کالای مورد استفاده از وزارت نیرو است و یک قرارداد مفصل و کامل برای خرید قطعات صنعتی و نیمه صنعتی به منظور خرید قطعات یدکی و ماشین آلات صنعتی از جمله توربین ها، مولدهای برق، پمپ های صنعتی و ماشین آلات، ابزار و غیره می باشد. این قرارداد یک قرارداد کامل و مفصل در این زمینه می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم ( کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۱۱صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید کالا, دانلود قرارداد خرید کالا, تنظیم قرارداد خرید کالا, فرم قرارداد خرید کالا, قرارداد خرید کالا, فروش قرارداد خرید کالا,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید ترانسفورماتور روغنی نمونه قرارداد خرید دستگاه پکیج نمونه قرارداد خرید دستگاه دیالیز معاونت درمان نمونه قرارداد خرید کالا یا خدمات

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو