نمونه قرارداد خرید کانکس

قرارداد خرید کانکس

کاربرد قرارداد: عبارت است از خرید دستگاه کانکس همراه با مشخصات فنی و تجهیزات. کالاهایی که تحت این قرارداد تامین می‌گردند باید با استانداردهای مندرج در بخش مشخصات فنی و استاندارد ایران مطابقت داشته باشد و در زمینه ساخت کانکس مقررات ملی ساختمان در ایران رعایت گردد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۹ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد خرید کانکس, دانلود قرارداد خرید کانکس, تنظیم قرارداد خرید کانکس, فرم قرارداد خرید کانکس, قرارداد خرید کانکس, فروش قرارداد خرید کانکس, خرید قرارداد خرید کانکس,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مدیریت طرح نمونه قرارداد محوطه سازی نمونه قرارداد خدمات نقشه برداری نمونه قرارداد اجرای کامل اجرای طاق ضربی نمونه قرارداد خدمات نظارت بر اجرای ساختمان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو