نمونه قرارداد داخلی مجری با مدیر طرح های برون دانشگاهی

قرارداد داخلی مجری با مدیر طرح های برون دانشگاهی

کاربرد قرارداد: اجرای طرح پژوهشی برون دانشگاهی براساس تفاهم‌نامه یا قرارداد منعقده فی‌مابین واحد دانشگاهی با سازمان یا دستگاه سفارش‌دهنده طرح (کارفرما) می‌باشد، که لاینفک این قرارداد بوده و براساس آیین‌نامه طرح‌های برون دانشگاهی تنظیم گردیده است. بدیهی است کلیه تعهدات واحد دانشگاهی (مجری اصلی) در ارتباط با اجرای قرارداد به کارفرما، بر عهده مدیرطرح بوده و طی این قرارداد به ایشان منتقل می گردد. لذا واحد دانشگاهی موظف است در صورت درخواست کارفرما به ارائه هرگونه تعهد اهم از مالی و معنوی عیناً مطابق آن، از مدیر طرح آن را دریافت نماید.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد داخلی مجری با مدیر طرح های برون دانشگاهی, دانلود قرارداد داخلی مجری با مدیر طرح های برون دانشگاهی, تنظیم قرارداد داخلی مجری با مدیر طرح های برون دانشگاهی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خدمات تخصصی ارزیابی طرح پژوهشی نمونه قرارداد اجرای طرح های تحقیقاتی – اشخاص حقوقی نمونه قرارداد انجام طرح پژوهشی در قالب نیازهای محلی استان نمونه قرارداد تحقیقاتی – کاربردی نمونه قرارداد اجرای پروژه های پژوهشی کاربردی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو