نمونه قرارداد دسته جمعی کار

قرارداد دسته جمعی کار

کاربرد قرارداد : این قرارداد بیشتر برای کارخانجات بزرگ صنعتی ، نمونه تشکل های کارگری و مدیران شرکت تنظیم و با توافق طرفین متناسب با افزایش تولید کارخانه پاداش افزایش تولیدی به مجموعه کارگران پرداخت می گردد. این قرارداد از جمله قراردادهای شناسایی شده در قانون کار است و تنظیم آن نیاز به طی فرآیندهای اداری در وزارت کار و امور اجتماعی دارد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد دسته جمعی کار, قرارداد کار, دانلود قرارداد دسته جمعی کار, تنظیم قرارداد دسته جمعی کار, فروش قرارداد دسته جمعی کار, قرارداد دسته جمعی کار,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کار(پاره وقت) نمونه قرارداد تامین نیروی انسانی جهت حراست فیزیکی نمونه قرارداد تامین نیروی کارگری نمونه قرارداد کار (کارمند) نمونه قرارداد استخدام جهت اجرای امور محوله

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو