نمونه قرارداد دلالی

قرارداد دلالی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور واسطه گری، دلالی و فروش هر نوع کالا، خدمات، تجهیزات اعم از صنعتی و غیرصنعتی، الکترونیکی و غیرالکترونیکی، نرم افزاری و سخت افزاری کاربرد دارد. در این قرارداد عامل (فروشنده) با استفاده از واسطه یا دلال کالای خود را به اشخاص مورد نظر و مشخص عرضه می کند . این قرارداد یک قرارداد موقت است و فقط به منظور عرضه خاص به افراد خاص می باشد. بسیار کوچک، مختصر و چالاک است و تقریبا تمام اصول و نکات لازم و ضروری در تنظیم این گونه قراردادها لحاظ گردیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد دلالی, دانلود قرارداد دلالی, تنظیم قرارداد دلالی, متن قرارداد دلالی, فرم قرارداد دلالی, فروش قرارداد دلالی, قرارداد دلالی,,

مقالات مرتبط

قرارداد مختصر باشد یا مفصل ؟ قرارداد یک طرفه نمونه قرارداد چیست؟ قرارداد چیست؟ قراردادی به نام پیمان چیست ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد انجام امور ثبتی اراضی تصرفی نمونه قرارداد انبارداری کالا و محصولات نمونه قرارداد مزارعه نمونه قرارداد فروش پارتیشن PVC نمونه قرارداد تهیه غذا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو