نمونه قرارداد دلالی

قرارداد دلالی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور واسطه گری، دلالی و فروش هر نوع کالا، خدمات، تجهیزات اعم از صنعتی و غیرصنعتی، الکترونیکی و غیرالکترونیکی، نرم افزاری و سخت افزاری کاربرد دارد. در این قرارداد عامل (فروشنده) با استفاده از واسطه یا دلال کالای خود را به اشخاص مورد نظر و مشخص عرضه می کند . این قرارداد یک قرارداد موقت است و فقط به منظور عرضه خاص به افراد خاص می باشد. بسیار کوچک، مختصر و چالاک است و تقریبا تمام اصول و نکات لازم و ضروری در تنظیم این گونه قراردادها لحاظ گردیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد دلالی, دانلود قرارداد دلالی, تنظیم قرارداد دلالی, متن قرارداد دلالی, فرم قرارداد دلالی, فروش قرارداد دلالی, قرارداد دلالی,,

مقالات مرتبط

بهترین زمان مشاوره در امور قراردادها چه کسی پیمانکار است ؟ معرفی قرارداد جعاله قدیم مردم حرفشون حرف بود قرارداد عادی بهتراست یا قرارداد رسمی ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای کامل رنگ آمیزی فلزی و چوبی نمونه قرارداد اجاره سالن گردهمایی ها ( سمینارها) نمونه قرارداد انتقال دانش فنی مشاور طرح نمونه قرارداد اجاره فضای تبلیغاتی اتوبوس نمونه قرارداد فروش سهام پروژه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو