نمونه قرارداد رازداری و منع افشای اطلاعات بین شرکت خدماتی ارتباطی و موسسه مالی اعتباری

قرارداد رازداری و منع افشای اطلاعات بین شرکت خدماتی ارتباطی و موسسه مالی اعتباری

کاربرد قرارداد:   عبارت است از رازداری و منع افشای اطلاعات بین شرکت خدماتی ارتباطی و موسسه مالی اعتباری . در این قرارداد طرفین قصد دارند تا اطلاعاتی را در زمینه فعالیت های خود برای یکدیگر فراهم نمایند و اکنون در مرحله مذاکره و گفتگو درباره موضوعات معین با هدف عقد یک قرارداد (قرارداد بالقوه) هستند. مذاکراتی که نیازمند افشای اطلاعات مربوط به مالک و با ماهیت محرمانه برای یکدیگر خواهد بود. انعقاد این قرارداد و یا عدم انعقاد آن تاثیری در اعتبار آن نخواهد داشت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد رازداری و منع افشای اطلاعات بین شرکت خدماتی ارتباطی و موسسه مالی اعتباری, دانلود قرارداد رازداری و منع افشای اطلاعات بین شرکت خدماتی ارتباطی و موسسه مالی اعتباری, تنظیم قرارداد رازداری و منع افشای اطلاعات بین شرکت خدماتی ارتباطی و موسسه مالی اعتباری, ,

مقالات مرتبط

اصل آزادی قراردادها آیا قرارداد شراکت لازم است ؟ آیین نامه اجرایی قانون پیش فروش ساختمان ماده ۱۰قانون مدنی قراردادی به نام پیمان چیست ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نمایندگی نمونه قرارداد برگزاری نمایشگاه بین المللی برای شرکت های تجاری در خارج کشور نمونه قرارداد اجاره اسکله اختصاصی در بندر جهت دپو و بارگیری دریایی نمونه قرارداد پیمانکاری تهیه مصالح و اجرا و زیرسازی تسطیح، آبپاشی و کوبیدن و روسازی آسفالت نمونه قرارداد راهبری و نگهداری تأسیسات بیمارستان ها

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو