نمونه قرارداد ساخت، تحویل و انتقال مالکیت

قرارداد ساخت، تحویل و انتقال مالکیت

کاربرد قرارداد: عبارت است از ساخت، تحویل و انتقال مالکیت طبق نمونه مدنظر طرف اول که نوع و مشخصات فنی آن بر اساس ماده ۹ و پیوست قرارداد می باشد و هنگام انتقال مالکیت باید با نمونه و مشخصات مزبور کاملا مطابقت داشته باشد و چنانچه پس از تسلیم خلافی مشاهده شود، طرف دوم موظف به جبران خسارت وارده می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ساخت، تحویل و انتقال مالکیت, دانلود قرارداد ساخت، تحویل و انتقال مالکیت, تنظیم قرارداد ساخت، تحویل و انتقال مالکیت, فرم قرارداد ساخت، تحویل و انتقال مالکیت,

مقالات مرتبط

حتما باید قرارداد را در محضر نوشت؟ نوشتن قرارداد، یک ضرورت قرارداد عادی بهتراست یا قرارداد رسمی ؟ آیین نامه اجرایی قانون پیش فروش ساختمان بهترین زمان مشاوره در امور قراردادها

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد صلح مهریه نمونه قرارداد خدمات اعزام دانشجو به خارج از کشور نمونه قرارداد نگهداری کالای امانی در کارخانه نمونه قرارداد کارگزاری و عاملیت فروش آپارتمان نمونه قرارداد فروش کالا (کلینر )

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو