نمونه قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل

قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل

کاربرد قرارداد: عبارت است از ساخت ، تهیه و تحویل موضوع قرارداد طبق نمونه ممهور و امضاء شده موجود در بایگانی متعهد له که نوع و مشخصات فنی آن بر اساس همین قرارداد می‌باشد و هنگام تحویل موضوع قرارداد می بایستی با نمونه و مشخصات مزبور کاملاً مطابقت داشته باشد و چنانچه پس از تحویل خلافی مشاهده شود متعهد موظف به جبران خسارت وارده در این رابطه می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل, دانلود قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل, تنظیم قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل, فرم قرارداد ساخت ، تهیه ، تحویل,

مقالات مرتبط

قدیم مردم حرفشون حرف بود کاتب عدل از کجا آمده ؟ قرارداد مختصر باشد یا مفصل ؟ داشتن اطلاعات حقوقی یک امر ضروری تفاوت قرارداد عادی با رسمی در چیست؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای محاسبه ساختمان نمونه قرارداد ساخت و نصب سازه پل عابر پیاده نمونه قرارداد کار (جهت کار و فعالیت موقت) نمونه قرارداد مزارعه نمونه قرارداد اجرای سفت کاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو