نمونه قرارداد ساخت و نصب دستگاه

قرارداد ساخت و نصب دستگاه

کاربرد قرارداد: عبارت است از انجام کلیه عملیات ساخت و نصب جهت دستگاه مخزن ذخیره سقف ثابت (دستگاه مخزن نفت کوره و دستگاه مخزن گازوئیل) مشخصات فنی و دستورالعمل های صادره از سوی کارفرما یا نماینده وی و براساس شرح کار مندرج در اسناد مناقصه که به رویت پیمانکار رسیده است و پیمانکار از تمامی جزئیات آن اطلاع کامل دارد، به نحو شایسته و مطلوب که مورد تایید کارفرما قرار گیرد. اجرای مراحل  که پیمانکار موظف به انجام آن ها طبق خواست کارفرما می باشد

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲۰ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ساخت و نصب دستگاه, دانلود قرارداد ساخت و نصب دستگاه, تنظیم قرارداد ساخت و نصب دستگاه, قرارداد ساخت و نصب دستگاه, فروش قرارداد ساخت و نصب دستگاه,

مقالات مرتبط

آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا نمونه قرارداد چیست؟ کاتب عدل از کجا آمده ؟ قدرت چانه‌زنی قرارداد مختصر باشد یا مفصل ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید دستگاه پکیج نمونه قرارداد خرید نمونه قرارداد تجهیز خودرو به سیستم گازسوز نمونه قرارداد ارائه خدمات سرویس VPN براساس تکنولوژی WiMAX نمونه قرارداد آموزش (تدریس)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو