نمونه قرارداد ساخت و نصب نازل

قرارداد ساخت و نصب نازل

کاربرد قرارداد: عبارت است از انجام کلیه Opening، ساخت و نصب نازل های شانزده دستگاه مخزن ذخیره بنزین شامل انجام کلیه عملیات ساخت و نصب مطابق نقشه ها، مشخصات فنی و دستور کارهای صادره از سوی کارفرما یا نماینده وی و براساس شرح کار مندرج در اسناد استعلام که به رویت پیمانکار رسیده است و پیمانکار از تمامی جزئیات آن اطلاع کامل دارد، به نحو شایسته و مطلوب مطابق استانداردهای شرکت که مورد تایید کارفرما قرار گیرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲۰ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ساخت و نصب نازل, دانلود قرارداد ساخت و نصب نازل, تنظیم قرارداد ساخت و نصب نازل, قرارداد ساخت و نصب نازل, فروش قرارداد ساخت و نصب نازل, خرید قرارداد ساخت و نصب نازل,

مقالات مرتبط

چه وقت در قراردادهای خود مشاوره بگیریم ؟ داشتن اطلاعات حقوقی یک امر ضروری قانون پیش فروش ساختمان حتما باید قرارداد را در محضر نوشت؟ مزایده چیست؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مرمت و بازسازی ساختمانهای تولیدی، آزمایشگاهی و پشتیبانی نمونه قرارداد وکالت و مشاوره حقوقی نمونه توافق نامه واسطه گری اخد وام بانکی نمونه قرارداد واگذاری بلیط داخلی و خارجی به صورت شناور هواپیمایی نمونه قرارداد مطالعاتی، تحقیقاتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو