نمونه قرارداد ساخت و نصب نازل

قرارداد ساخت و نصب نازل

کاربرد قرارداد: عبارت است از انجام کلیه Opening، ساخت و نصب نازل های شانزده دستگاه مخزن ذخیره بنزین شامل انجام کلیه عملیات ساخت و نصب مطابق نقشه ها، مشخصات فنی و دستور کارهای صادره از سوی کارفرما یا نماینده وی و براساس شرح کار مندرج در اسناد استعلام که به رویت پیمانکار رسیده است و پیمانکار از تمامی جزئیات آن اطلاع کامل دارد، به نحو شایسته و مطلوب مطابق استانداردهای شرکت که مورد تایید کارفرما قرار گیرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲۰ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ساخت و نصب نازل, دانلود قرارداد ساخت و نصب نازل, تنظیم قرارداد ساخت و نصب نازل, قرارداد ساخت و نصب نازل, فروش قرارداد ساخت و نصب نازل, خرید قرارداد ساخت و نصب نازل,

مقالات مرتبط

حل اختلاف به شیوه داوری کاتب عدل از کجا آمده ؟ اولین قدم در پیش فروش و یا پیش خرید آپارتمان بهترین زمان مشاوره در امور قراردادها چکار کنیم وقتی طرف قرارداد یک شرکت است؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید قطعات ریخته گری نمونه قرارداد فروش خودرو با رعایت ضوابط پلاک ملی اختصاصی اجاره نامه آپارتمان یا ساختمان روی زمین وقفی نمونه قرارداد اجرای پایان نامه دانشجویی دکتری نمونه قرارداد اخذ ویزای دبی و کشورهای حاشیه خلیج فارس

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو