نمونه قرارداد سایبان شیشه جلو خودرو

قرارداد سایبان شیشه جلو خودرو

کاربرد قرارداد: عبارت است از خرید سایبان شیشه جلو خودرو با مشخصات ذکر شده که بایستی با درج مشخصات مربوط به ابعاد، قیمت و کیفیت ساخت به تایید کتبی طرف اول قرارداد برسد . طرف دوم موظف است قبل از تولید نهایی سایبان خودرو به تعداد موضوع قرارداد، یک نمونه از کالای فوق تولید و جهت تایید به طرف اول تحویل و تایید وی را اخذ نماید.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد سایبان شیشه جلو خودرو, دانلود قرارداد سایبان شیشه جلو خودرو, تنظیم قرارداد سایبان شیشه جلو خودرو, فرم قرارداد سایبان شیشه جلو خودرو, قرارداد سایبان شیشه جلو خودرو, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید نمونه قرارداد خرید قطعی نمونه قرارداد خرید تجهیزات مدارس نمونه قرارداد خرید تجهیزات کارگاهی مراکز آموزش فنی وحرفه ای نمونه قرارداد خرید الکتروموتور

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو