نمونه قرارداد سرمایه گذاری در بورس

قرارداد سرمایه گذاری در بورس

کاربرد قرارداد:  این قرارداد فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی و کارگزاران مورد اعتبار و پذیرش شده در سازمان بورس اوراق بهاردار تنظیم می گردد. یک قرارداد سرمایه گذاری در خرید و فروش و معاملات بازار بورس و بازار سرمایه است. این قرارداد یک قرارداد مختصر مفید و متناسب به مظور ورود افراد و اشخاص حقیقی و حقوقی به بازار بورس است و پوشش دهنده ریسک و عوارض احتمالی ناشی از بازار سرمایه نسبت به اصل سرمایه و سود ناشی از سرمایه گذاری در سازمان بورس هست. در این قرارداد زمان شروع قرارداد، مدت قرارداد، پرداخت سود و شیوه پرداخت، قواعد و ضوابط حاکم بر سرمایه گذاری و محاسبات سود، تعهدات کارگزار و تعهدات سرمایه گذار بصورت مختصر و مفید ذکر گردیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد سرمایه گذاری در بورس, دانلود قرارداد سرمایه گذاری در بورس, تنظیم قرارداد سرمایه گذاری در بورس, قرارداد سرمایه گذاری در بورس,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت شرکت با سرمایه گذار نمونه قرارداد مشارکت شرکت تولیدی و فروشنده نمونه قرارداد مشارکت فروش محصولات تولیدی نمونه قرارداد مشارکت شرکت کارخانجات تولیدی با سرمایه گذار نمونه قرارداد مشارکت واردات ، بازاریابی و فروش دستگاه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو