نمونه قرارداد سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان

قرارداد سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان

کاربرد قرارداد: عبارت است از سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان مدرسه که با نظارت کارفرما صورت می گیرد. براساس این قرارداد راننده متعهد می گردد ایاب وذهاب دانش آموزان را از مسیرهای تعیین شده توسط نماینده کارفرما و مدیر مدرسه به عهده بگیرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان, دانلود قرارداد سرویس ایاب و ذهاب, تنظیم قرارداد سرویس ایاب و ذهاب, فرم قرارداد سرویس ایاب و ذهاب, قرارداد سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد انجام امور نمایشگاهی در غرفه نمونه قرارداد استفاده از تاکسی شهری نمونه قرارداد توزیع غذا در سلف سرویس نمونه قرارداد بازیگری در تئاتر نمونه قرارداد خدمات و نگهداری سخت افزار و نرم افزار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو