نمونه قرارداد سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان

قرارداد سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان

کاربرد قرارداد: عبارت است از سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان مدرسه که با نظارت کارفرما صورت می گیرد. براساس این قرارداد راننده متعهد می گردد ایاب وذهاب دانش آموزان را از مسیرهای تعیین شده توسط نماینده کارفرما و مدیر مدرسه به عهده بگیرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان, دانلود قرارداد سرویس ایاب و ذهاب, تنظیم قرارداد سرویس ایاب و ذهاب, فرم قرارداد سرویس ایاب و ذهاب, قرارداد سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خدمات کارشناسی و مشاوره در پروژه نمونه قرارداد سرویس ایاب و ذهاب کارکنان شرکت نمونه قرارداد استفاده از تاکسی شهری نمونه قرارداد استفاده از خدمات صدور ویزاکارت مجازی توسط وب سایت نمونه قرارداد جهت رنگ آمیزی ساختمان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو