نمونه قرارداد صلح قطعی

قرارداد صلح قطعی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یا عقد صلح یکی از عقود معین به منظور انجام هر گونه معامله و توافق اعم از خرید، فروش می باشد و یک نمونه عقد متناسب و استاندارد برای انجام کلیه معاملات می باشد. این قرارداد یک نمونه از قراردادهای صلح که به منظور فروش و واگذاری یا انتقال املاک اعم از تجاری مسکونی، باغ، زمین و دیگر املاک زراعی کاربرد دارد. یک قرارداد استاندارد، مختصر و مفید و متناسب می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد صلح قطعی, دانلود قرارداد صلح قطعی, تنظیم قرارداد صلح قطعی, فرم قرارداد صلح قطعی, متن قرارداد صلح قطعی, فروش قرارداد صلح قطعی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره محل جهت نصب دکل آنتن مخابراتی نمونه قرارداد اجاره تالار پذیرایی جشن و عروسی وقف نامه یک باب چاپخانه نمونه قرارداد وکالت نمونه قرارداد اجاره باغ میوه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو