نمونه قرارداد طراحی و پیاده سازی پورتال

قرارداد طراحی و پیاده سازی پورتال

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور طراحی و پیاده سازی سایت توسعه سیستم های کامپیوتری با برنامه زمان بندی به زبانهای فارسی و انگلیسی تنظیم می شود. در این قرارداد مدت قرارداد ، مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت، روش های حل اختلاف، تعهدات مجری و کارفرما پیش بینی شده است. در پیوست این قرارداد مشخصات فنی پورتال، امکانات و ماژول های مورد نیاز، شرح بخش پشتیبانی محتوایی و زمان بندی اجرا بطور واضح و روشن بیان شده است. این قرارداد یک قرارداد کامل و متناسب در حوزه طراحی و پیاده سازی سایت و پورتال می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۹  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد طراحی و پیاده سازی پورتال, دانلود قرارداد طراحی و پیاده سازی پورتال, تنظیم قرارداد طراحی و پیاده سازی پورتال, متن قرارداد طراحی و پیاده سازی پورتال, فرم قرارداد طراحی و پیاده سازی پورتال, فروش قرارداد طراحی و پیاده سازی پورتال,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قراداد طراحی صفحات وب نمونه قرارداد طراحی و پیاده سازی سایت نمونه قرارداد خدمات مشاوره طراحی سایت نمونه قرارداد فروش و نصب وب سایت نمونه قرارداد طراحی وب سایت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو