نمونه قرارداد طراحی وب سایت

قرارداد طراحی وب سایت

کاربرد قرارداد: اجرای پروژه طراحی وب سایت. در این قرارداد انجام فعالیتهای طراحی مرتبط با موضوع این قرارداد و پذیرش مسئولیت کمی و کیفی و انجام بموقع پروژ توسط طراح صورت می گیرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد طراحی وب سایت, قرارداد طراحی وب سایت, قرارداد ساخت وب سایت, فرم قرارداد طراحی وب سایت, متن قرارداد طراحی وب سایت, دانلود قرارداد طراحی وب سایت, نمونه قراردادهای طراحی وب سایت,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری سیستم های نرم افزاری نمونه قرارداد خدمات ارتباطات ماهواره ای نمونه قرارداد پشتیبانی نصب و تعویض سوکت، رفع قطعی احتمالی (سخت افزار) شبکه نمونه قرارداد مراحل ایجاد یک وب سایت (طراحی تارنمایی) نمونه قرارداد نگهداری و تعمیر سخت‌افزار و نرم افزار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو