نمونه قرارداد طراحی و اجرای تأسیسات برق هتل

قرارداد طراحی و اجرای تأسیسات برق هتل

کاربرد قرارداد:  در این قرارداد انجام خدمات مهندسی شامل طراحی تاسیسات پروژه بر روی قطعات زمین ,اجرای کلیه عملیات اجرائی تاسیسات برقی پروژه و تمام مراحل اجرائی اعم ازکنده کاری و شیارزنی ، لوله گذاری و کابل کشی ، نصب فریم ، نصب و سربندی و راه اندازی و نصب کلید و پریز و سربندی و راه اندازی کلیه چراغ های سقفی و دیواری روکار و توکار و ایستاده و سربندی و نصب و راه اندازی تلفن های پروژه سیستم ارت انجام می شود. در این قرارداد مواردی از جمله تعهدات پیمانکار و کارفرما، مشخصات فنی، مشخصات فنی لوله کشی توکار، مشخصات فنی سیم کشی، مشخصات فنی کلید و پریزها ذکر شده است. این قرارداد یک نمونه متناسب در حوزه طراحی و اجرای تاسیسات برقی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد طراحی و اجرای تأسیسات برق هتل, دانلود قرارداد طراحی و اجرای تأسیسات برق هتل, تنظیم قرارداد طراحی و اجرای تأسیسات برق هتل, فرم قرارداد طراحی و اجرای تأسیسات برق هتل, قرارداد طراحی و اجرای تأسیسات برق هتل,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کانال‌کشی کولر نمونه قرارداد طراحی و اجرای قسمتی از تأسیسات برق هتل نمونه قرارداد تهیه مصالح ساختمانی نمونه قرارداد خدمات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح نمونه قرارداد طراحی سیستم برودتی موتورخانه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو