نمونه قرارداد طراحی و اجرای قسمتی از تأسیسات برق هتل

قرارداد طراحی و اجرای قسمتی از تأسیسات برق هتل

کاربرد قرارداد: در این قرارداد انجام خدمات مهندسی شامل طراحی تاسیسات پروژه بر روی قطعات زمین و انجام عملیات اجرائی ساخت و نصب تابلوهای برق انجام می شود. در این قرارداد مواردی از جمله تعهدات پیمانکار و کارفرما، مشخصات فنی تابلو، محل اقامتگاه قانونی ذکر شده است. این قرارداد یک نمونه متناسب در حوزه طراحی و اجرای تاسیسات برقی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کانال‌کشی کولر نمونه قرارداد تولید بلوکه‌پیش‌ساخته بتن سبک نمونه قرارداد طراحی سیستم برودتی موتورخانه موافقتنامه اجرای عملیات خاکبرداری و حمل خاک نمونه قرارداد حفاری چاه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو