نمونه قرارداد طرح جامع سیستم اطلاعات مکانی مراکز

قرارداد طرح جامع سیستم اطلاعات مکانی مراکز

کاربرد قرارداد: عبارت است از طرح جامع سیستم اطلاعات مکانی مراکز تفریحی و سیاحتی ایران (فازهای شناخت ، امکان سنجی و ایجاد پروژه)

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

مقالات مرتبط

قرارداد، موجود زنده چکار کنیم وقتی طرف قرارداد یک شرکت است؟ نظر قرآن کریم در نوشتن قرارداد چرا از نمونه قرارداد ها استفاده کنیم ؟ آیا قرارداد شراکت لازم است ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد سرویس و نگهداری دستگاه های تهویه شرکت ها نمونه قرارداد واگذاری یک قطعه زمین برای احداث واحدهای مسکونی نمونه قرارداد آموزش شنا نمونه قرارداد پیمانکاری حمل و نقل جاده ای نمونه قرارداد ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو