نمونه قرارداد عاریه

نمونه قرارداد عاریه

کاربرد قرارداد: عبارت است از تمامت شش دانگ یک دستگاه آپارتمان با جمیع توابع شرعیه و لواحق عرفیه آن با قدرالسهم از عرصه و سایر قسمت های مشاعی و مشترکات طبق قانون تملک آپارتمان ها و آیین نامه اجرایی آن به انضمام برق اختصاصی و تلفن اختصاصی و بقدرالسهم از برق و آب و گاز مشترک منصوبه‌های در آن که مستعیر با رویت و وقوف کامل از محل وقوع، حدود و مشخصات، قبول و اقرار بتصرف و قبض مورد عاریه کرده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد عاریه, دانلود نمونه قرارداد عاریه, تنظیم نمونه قرارداد عاریه, فرم نمونه قرارداد عاریه, فروش نمونه قرارداد عاریه, خرید نمونه قرارداد عاریه,

مقالات مرتبط

قدرت چانه‌زنی چکار کنیم وقتی طرف قرارداد یک شرکت است؟ چه وقت در قراردادهای خود مشاوره بگیریم ؟ مزایده چیست؟ تنظیم قرارداد یک امر «فرمالیته» یا یک ضرورت

قرارداد های مرتبط

پیمان مدیریت تامین نیرو خدماتی، دفتری و نگهبانی نمونه قرارداد پیمانکاری ساب، وکیوم و اجرای لیتورین نمونه قرارداد تعمیر و نگه داری نمونه قرارداد کارگزاری ( امور مطالعاتی، تدارکاتی، اجرائی ) نمونه قرارداد کار برای مدت موقت (کوتاه مدت)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو