نمونه قرارداد فروش، نصب و استقرار سیستم های اجرای مدیریت منابع انسان

قرارداد فروش، نصب و استقرار سیستم های اجرای مدیریت منابع انسان

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد فروش نرم افزارهای مدیریتی منابع انسانی است که در آن فروشنده یا طراحی یا ارائه دهنده خدمات به شرکت کارفرما، تعهدات لازم در این حوزه را ارائه می دهد. در این قرارداد فروشنده متعهد به آموزش سیستم ها، انتقال اطلاعات، نصب و ارائه خدمات پس از فروش به خریدار می باشد. این قرارداد کامل و جامع در حوزه فروش نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۹  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش، نصب و استقرار سیستم های اجرای مدیریت منابع انسان, دانلود قرارداد فروش، نصب و استقرار سیستم های اجرای مدیریت منابع انسان, قرارداد فروش، نصب و استقرار سیستم های اجرای مدیریت منابع انسان, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تولید درس الکترونیکی نمونه قرارداد راه اندازی نسخه تحت وب اتوماسیون نظام مکاتبات اداری نمونه قرارداد نگهداری و تعمیر سخت‌افزار و نرم افزار نمونه قرارداد طراحی وب سایت نمونه قرارداد اجاره پایانه های فروش (POS)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو