نمونه قرارداد فروش آپارتمان

قرارداد فروش آپارتمان

کاربرد قرارداد: تمامی شش دانگ یک دستگاه آپارتمان که کلیه اوراق آن ممضی به امضای فروشنده است اخذ و تسلیم خریدار شد. مورد معامله دارای آب، برق، تلفن و گاز می باشد. اعیان منصوبه در مورد معامله که جزء مبیع است در این قرارداد ذکر می شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش آپارتمان, دانلود قرارداد فروش آپارتمان, تنظیم قرارداد فروش آپارتمان, فرم قرارداد فروش آپارتمان, قرارداد فروش آپارتمان, فروش قرارداد فروش آپارتمان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش صافی فلنجی نمونه قرارداد فروش دستگاه و خدمات پس از فروش نمونه قرارداد فروش ملک نمونه قرارداد فروش یک قطعه نمونه قرارداد فروش مانیتور

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو