نمونه قرارداد فروش اقساطی واحدهای مسکونی

قرارداد فروش اقساطی واحدهای مسکونی

کاربرد قرارداد: عبارتست از فروش شش دانگ واحد که تحویل خریدار گردیده و خریدار اقرار به تصرف آن می نماید . توضیح اینکه واحد مذکور فاقد انشعاب آب و برق بوده و تهیه آن بعهده خریدار است .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش اقساطی واحدهای مسکونی, دانلود قرارداد فروش اقساطی واحدهای مسکونی, تنظیم قرارداد فروش اقساطی واحدهای مسکونی, قرارداد فروش اقساطی واحدهای مسکونی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش اقساطی به استناد قرارداد تخصیص تسهیلات نمونه قرارداد فروش اقساطی کالا و اجناس نمونه قرارداد فروش اقساطی(در قبال اسناد تجاری) نمونه قرارداد فروش اقساطی شرکت با تمامی اموال، تعهدات و نیروها نمونه قرارداد فروش اقساطی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو