نمونه قرارداد فروش اقساطی کالا، محصولات، ماشین آلات

قرارداد فروش اقساطی کالا، محصولات، ماشین آلات

کاربرد قرارداد : این قرارداد نمونه خوبی برای خرید و فروش اقساطی انواع و اقسام کالاهای صنعتی و ماشین آلات اداری یا صنعتی می باشد. در این قرارداد که نمونه مختصری از یک توافقنامه فروش کالا می باشد تلاش گردیده حقوق خریدار و فروشنده بصورت برابر در نظر گرفته شود و از سوء استفاده هر یک از طرفین قرارداد جلوگیری شود. در این قرارداد شرایط فسخ و شکل پرداخت بصورت مختصر ذکر گردیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش اقساطی کالا، محصولات، ماشین آلات, دانلود قرارداد فروش اقساطی کالا، محصولات، ماشین آلات, تنظیم قرارداد فروش اقساطی کالا، محصولات، ماشین آلات

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید کالا با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی نمونه قرارداد فروش اقساطی خودرو نمونه قرارداد فروش اتومبیل نمونه قرارداد فروش اقساطی یک دستگاه آپارتمان آماده تحویل نمونه قرارداد فروش کالا بصورت امانی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو