نمونه قرارداد فروش خدمات نرم افزاری

قرارداد فروش خدمات نرم افزاری

کاربرد قرارداد:این قرارداد قراردادی به منظور ارائه و فروش خدمات نرم افزاری از جمله نصب و راه اندازی نرم افزار ، تبدیل داده ها ، tuning بانک اطلاعاتی ، آموزش به کاربران، به شرکت ها و سازمانها می باشد و یک نمونه مناسب و کامل برای ارائه این گونه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. در این قرارداد حقوق و تعهدات طرفین مشخص شده و حل اختلاف بصورت داوری می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش خدمات نرم افزاری, دانلود قرارداد فروش خدمات نرم افزاری, تنظیم قرارداد فروش خدمات نرم افزاری, متن قرارداد فروش خدمات نرم افزاری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش نمونه قرارداد فروش واحد ملک اداری – مسکونی- انبار نمونه قرارداد فروش ملک نمونه قرارداد فروش ملک نمونه قرارداد بازاریابی تنظیمی استاندارد

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو