نمونه قرارداد فروش روغن خام

قرارداد فروش روغن خام

کاربرد قرارداد: عبارت است از فروش روغن خام مربوط به مخازن فروشنده. در صورت افزایش مقدار پیش بینی شده ، خریدار موظف است وجه مقدار مازاد را به فروشنده بپردازد و چنانچه موجودی از مقدار تعیین شده کمتر باشد خریدار حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش روغن خام, دانلود قرارداد فروش روغن خام, فرم قرارداد فروش روغن خام, تنظیم قرارداد فروش روغن خام, قرارداد فروش روغن خام, متن قرارداد فروش روغن خام,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش ملک نمونه قرارداد فروش خدمات نرم افزاری نمونه قرارداد فروش سوله نمونه قرارداد فروش دستگاه و خدمات پس از فروش نمونه قرارداد فروش

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو