نمونه قرارداد فروش زمین

قرارداد فروش زمین

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد مختصر راجع به فروش قطعات زمین می باشد . در این قرارداد مقرر شده که با فروش یک قطعه زمین بمساحت مشخص بعد از تفکیک و انجام پرداخت عوارض به خریدار تحویل داده شود و انتقال سند رسمی صورت پذیرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش زمین, دانلود قرارداد فروش زمین, تنظیم قرارداد فروش زمین, متن قرارداد فروش زمین, فرم قرارداد فروش زمین, قرارداد فروش زمین,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش واحد ملک اداری – مسکونی- انبار نمونه قرارداد فروش قطعات مدفون سگمنت های تونل آبرسانی نمونه قرارداد فروش یک دستگاه آپارتمان آماده تحویل نمونه قرارداد فروش ملک نمونه قرارداد فروش دستگاه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو