نمونه قرارداد فروش سهام پروژه

قرارداد فروش سهام پروژه

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد سرمایه گذاری و مشارکت بصورت سهمی در احداث و اجرای پروژه های مسکونی اداری و تجاری می باشد. که مالکین یا مجری ها به جهت تامین سرمایه ساخت اقدام به فروش یا ارائه سهام در پروژه می کنند. این نوع سرمایه گذاری مشخصا بر واحد، پلاک یا قطعه خاصی از بنا بار نمی شود بلکه یک سهامی است در کل پروژه و سرمایه گذار شریک در کل پروژه و منافع حاصل از آن می شود. این قرارداد یک قرارداد کامل و جامع در حوزه سرمایه گذاری و خرید سهام پروژه ها است. البته عمده موارد کاربری های مورد نظر در این قرارداد شامل هتلینگ و محوطه های استخر و خدمات ورزشی و خدمات توریستی جهانگردی است و شیوه مناسبی برای خرید سهام است. لکن روش های دیگری هم برای انعقاد این  قراردادها وجود دارد از جمله قراردادهای مشارکت در ساخت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش سهام پروژه, دانلود قرارداد فروش سهام پروژه, تنظیم قرارداد فروش سهام پروژه, فرم قرارداد فروش سهام پروژه, متن قرارداد فروش سهام پروژه,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید سهام شرکت های تجاری عضو بورس نمونه قرارداد واگذاری سهام (سهامی عام ) نمونه قرارداد فروش سهام با رعایت مراتب دقیق تشریفات مزایده نمونه قرارداد فروش سهام شرکت های سهامی عام عضو سازمان بورس نمونه قرارداد فروش سهام شرکت(سهامی عام)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو