نمونه قرارداد فروش قله سنگ

قرارداد فروش قله سنگ

کاربرد قرارداد: عبارتست از فروش و تحویل تن قله سنگ از محل دپوی موجود در محل معدن که به رویت خریدار رسیده و از کم و کیف آن اطلاع دارد . میزان قرارداد با توافق طرفین قابل افزایش می باشد . بارگیری و حمل موضوع قرارداد به عهده فروشنده می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش قله سنگ, دانلود قرارداد فروش قله سنگ, تنظیم قرارداد فروش قله سنگ, فرم قرارداد فروش قله سنگ, قرارداد فروش قله سنگ, خرید قرارداد فروش قله سنگ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید مصالح نمونه قرارداد خرید، نصب و راه اندازی آسانسور نمونه قرارداد فروش زمین نمونه قرارداد خرید یک قطعه زمین نمونه قرارداد خرید، نصب و راه اندازی آسانسور

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو