نمونه قرارداد فروش (مزایده) لوازم‌ یدکی اتومبیل

قرارداد فروش (مزایده) لوازم‌ یدکی اتومبیل

کاربرد قرارداد: عبارت است از فروش لوازم یدکی اتومبیل. برای هر سری اقلام اتومبیل خریدار چک جداگانه معادل اقلام یدکی صادره و به فروشنده پرداخت خواهد گردد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش (مزایده) لوازم‌ یدکی اتومبیل, دانلود قرارداد فروش (مزایده) لوازم‌ یدکی اتومبیل, تنظیم قرارداد فروش (مزایده) لوازم‌ یدکی اتومبیل, فرم قرارداد فروش (مزایده) لوازم‌ یدکی اتومبیل,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید تجهیزات برای درمانگاه نمونه قرارداد خرید کالا نمونه قراداد خرید کالا از کشورهای خارجی نمونه قرارداد فروش پالت نمونه قرارداد خرید کالا از کشور های خارجی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو