نمونه قرارداد فروش واحد ملک اداری – مسکونی- انبار

قرارداد فروش واحد ملک اداری – مسکونی-  انبار

کاربرد قرارداد: این قرارداد جهت فروش ملک اعم از اداری، تجاری و انبار بین اشخاص و شرکت های حقیقی و حقوقی تنظیم می گردد. در این قرارداد تعهدات و حقوق طرفین بطور کامل بیان و توضیح داده شده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش واحد ملک اداری – مسکونی- انبار, دانلود قرارداد فروش واحد ملک اداری – مسکونی- انبار, تنظیم قرارداد فروش واحد ملک اداری – مسکونی- انبار, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد بازاریابی تنظیمی استاندارد نمونه قرارداد فروش خاک معدنی کم عیار نمونه قرارداد فروش ملک نمونه قرارداد فروش محصولات تولیدی براساس پیشنهاد و آنالیز قیمت نمونه قرارداد فروش تجهیزات ارتینگ و صاعقه گیر

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو