نمونه قرارداد فروش و تحویل کلینر

قرارداد فروش و تحویل کلینر

کاربرد قرارداد: عبارتست از فروش و تحویل کلینر از محل دپوی موجود در محل معدن کارخانه فروشنده به مقصد که به رویت خریدار رسیده و از کم و کیف آن اطلاع دارد . بارگیری و حمل موضوع قرارداد به عهده فروشنده می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش و تحویل کلینر, دانلود قرارداد فروش و تحویل کلینر, تنظیم قرارداد فروش و تحویل کلینر, فرم قرارداد فروش و تحویل کلینر, قرارداد فروش و تحویل کلینر,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش یک دستگاه تراکتور نمونه قرارداد خرید کامپیوتر نمونه قرارداد خرید تجهیزات کامپیوتری نمونه قرارداد خرید کالا نمونه قرارداد خرید سلف

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو