نمونه قرارداد فروش و تحویل کلینر

قرارداد فروش و تحویل کلینر

کاربرد قرارداد: عبارتست از فروش و تحویل کلینر از محل دپوی موجود در محل معدن کارخانه فروشنده به مقصد که به رویت خریدار رسیده و از کم و کیف آن اطلاع دارد . بارگیری و حمل موضوع قرارداد به عهده فروشنده می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش و تحویل کلینر, دانلود قرارداد فروش و تحویل کلینر, تنظیم قرارداد فروش و تحویل کلینر, فرم قرارداد فروش و تحویل کلینر, قرارداد فروش و تحویل کلینر,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد برای عرضه کالاهای شرکت های تجاری نمونه قرارداد فروش پالت نمونه قرارداد خرید کیسه فیلتر نمونه قرارداد خرید سلف در قبال وثیقه غیرمنقول نمونه قرارداد خرید خودرو

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو