نمونه قرارداد قیرپاشی جاده

قرارداد قیرپاشی جاده

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد پیمانکاری به جهت انجام فرایند قیرپاشی بر سطوح جاده های خاکی یا جاده های شوسه موجود می باشد. در این قرارداد کلیه تعهدات پیمانکار ، کیفیت قیر، شکل قیرپاشی و زمان و اجرت قیرپاشی بصورت کیلومتری یا متری مشخص شده و یک قرارداد کامل و جامع در حوزه واگذاری خدمات قیرپاشی بر جاده  می باشد. از این قرارداد به منظور استفاده از قرارداد مازوت پاشی نیز می توان استفاده کرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد قیرپاشی جاده, دانلود قرارداد قیرپاشی جاده, تنظیم قرارداد قیرپاشی جاده, فرم قرارداد قیرپاشی جاده, متن قرارداد قیرپاشی جاده, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری اجرای کانال آب (به شکل ذوذنقه ای) نمونه قرارداد پیمانکاری آپارتمان سازی نمونه قرارداد جهت رنگ آمیزی ساختمان نمونه قرارداد حمل و پخش آسفالت موافقت نامه قرارداد مهندسی، تأمین کالا و تجهیزات (E.P) برای پروژه های صنعتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو