نمونه قرارداد قیرپاشی جاده

قرارداد قیرپاشی جاده

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد پیمانکاری به جهت انجام فرایند قیرپاشی بر سطوح جاده های خاکی یا جاده های شوسه موجود می باشد. در این قرارداد کلیه تعهدات پیمانکار ، کیفیت قیر، شکل قیرپاشی و زمان و اجرت قیرپاشی بصورت کیلومتری یا متری مشخص شده و یک قرارداد کامل و جامع در حوزه واگذاری خدمات قیرپاشی بر جاده  می باشد. از این قرارداد به منظور استفاده از قرارداد مازوت پاشی نیز می توان استفاده کرد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد قیرپاشی جاده, دانلود قرارداد قیرپاشی جاده, تنظیم قرارداد قیرپاشی جاده, فرم قرارداد قیرپاشی جاده, متن قرارداد قیرپاشی جاده, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد جهت رنگ آمیزی ساختمان نمونه مبایعه نامه مصالح ساختمانی نمونه قرارداد پیمانکاری اجرای کانال آب (به شکل ذوذنقه ای) نمونه قرارداد پیمانکاری آپارتمان سازی نمونه قرارداد حمل و پخش آسفالت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو