نمونه قرارداد مدیریت طرح

قرارداد مدیریت طرح

کاربرد قرارداد : عبارت است از ارائه خدمات مدیریت طرح برای احداث مجتمع شامل مدیریت فنی اجرایی مالی و اداری. این قرارداد پس از اتمام عملیات اجرایی و اخذ پایانکار به اتمام می رسد و مدیر طرح به عنوان قائم مقام کارفرما نسبت به تحویل سهم کارفرما و اخذ مدارک قانونی اقدام خواهد نمود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مدیریت طرح, دانلود قرارداد مدیریت طرح, تنظیم قرارداد مدیریت طرح, فرم قرارداد مدیریت طرح, قرارداد مدیریت طرح, متن قرارداد مدیریت طرح, فروش قرارداد مدیریت طرح,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نظارت ساختمان نمونه قرارداد بتن ریزی نمونه قرارداد رنگ آمیزی ساختمان نمونه قرارداد نظارت کارگاهی نمونه قرارداد اجرای کامل آجرکاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو