نمونه قرارداد مساقات

قرارداد مساقات

کاربرد قرارداد:  عبارتست از مساقات طرف دوم نسبت به درختان. طرف دوم مورد مساقات را رویت نموده و با وقوف کامل از وجود نوع درختان میوه و کم و کیف آن، قبول و اقرار به تصرف زمین نموده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مساقات, دانلود قرارداد مساقات, تنظیم قرارداد مساقات, فرم قرارداد مساقات, قرارداد مساقات, فروش قرارداد مساقات,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه اجاره نامه عادی مشمول قانون روابط موجر و مستاجر ۱۳۷۶ نمونه قرارداد اجاره آپارتمان تجاری نمونه قرارداد جعاله نقاشی ساختمان نمونه قرارداد اجاره محل مسکونی مشاع نمونه قرارداد اجاره کامیون جهت حمل خاک‌های اضافی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو