نمونه قرارداد مساقات

قرارداد مساقات

کاربرد قرارداد:  عبارتست از مساقات طرف دوم نسبت به درختان. طرف دوم مورد مساقات را رویت نموده و با وقوف کامل از وجود نوع درختان میوه و کم و کیف آن، قبول و اقرار به تصرف زمین نموده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مساقات, دانلود قرارداد مساقات, تنظیم قرارداد مساقات, فرم قرارداد مساقات, قرارداد مساقات, فروش قرارداد مساقات,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه صلح نامه معوض نمونه قرارداد جعاله اقدام اداری، ثبتی و قضایی نمونه قرارداد اجاره محل از مشاع گاراژ نمونه قرارداد مضاربه بازرگانی داخلی نمونه قرارداد اجاره فعالیت شغلی آموزشگاه آرایشگری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو