نمونه قرارداد مشارکت مدنی در مغازه چلوکبابی با مالک سرقفلی

 قرارداد مشارکت مدنی در مغازه چلوکبابی با مالک سرقفلی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مشارکت مدنی فیمابین دو طرف می باشد که در آن یک طرف، مالک سرقفلی و طرف دیگر بهره بردار یا سرمایه گذار است. این قرارداد به منظور فرار از مشکلات و موانع ایجاد شده در واگذاری قراردادهای سرقفلی یا اجاره سرقفلی به اشخاص ثالث و به جهت فرار از مسئولیت ها و مشکلاتی که بابت واگذاری به ثالث ایجاد می شود می‌باشد. این قرارداد تحت عنوان مشارکت شخص با بهره بردار یا طرف دوم قرارداد منعقد می گردد. که بصورت ثابت بخشی از سود مشارکت را به عنوان سود علی الحساب ماهیانه دریافت می کند و با نسبتی بین طرفین قرارداد مشارکت بسته می شود و بعد از اتمام قرارداد اگر طرف مقابل اقدام به تخلیه ملک نکند از طریق مراجع قانونی و با استفاده از قرارداد اجاره تخلیه فوری امکان تخلیه ملک وجود دارد. در این قرارداد کلیه موارد لازم و مسئولیت های طرف بهره بردار، پرداخت عوارض، پرداخت حقوق کارگری، تعهدات اجرایی و کلیه مسئولیت های آن دیده شده. یک قرارداد استاندارد، متناسب و کامل در این راستا می باشد. افرادی که صاحبان سرقفلی هستند و قصد واگذاری اموال خود را عین سرقفلی به دیگری جهت بهره برداری دارند دقت کنند که مسائل و محدودیت هایی در قانون به جهت انتقال سرقفلی بین مالک و صاحب سرقفلی دیده شده که این قرارداد با استفاده از عقد مشارکت، این گونه محدودیت ها را برطرف می نماید. افراد می توانند همزمان با این قرارداد نسبت به مازاد درآمد حاصل از مشارکت یا سود حاصل نسبت به یکدیگر صلح داشته باشند که خارج ازآن قرارداد دریافتی ماهیانه، طرف اول و طرف دوم مسئولیت دیگری نداشته باشند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت مدنی در مغازه چلوکبابی با مالک سرقفلی, دانلود قرارداد مشارکت مدنی در مغازه چلوکبابی با مالک سرقفلی, تنظیم قرارداد مشارکت مدنی در مغازه چلوکبابی با مالک سرقفلی, ,

مقالات مرتبط

آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا آیا قرارداد شراکت لازم است ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت تجاری (با قدرالسهم مشخص) نمونه قرارداد مشارکت تامین اعتبار مالی نمونه قرارداد مشارکت مدنی نمونه قرارداد مشارکت ساخت و بهره برداری تلویزیون شهری نمونه قرارداد سرمایه گذاری مشارکتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو