نمونه قرارداد مشارکت استافینگ محموله مواد معدنی

قرارداد مشارکت استافینگ محموله مواد معدنی

کاربرد قرارداد: عبارت است از مشارکت طرفین در انجام پیمانکاری تخلیه انواع محموله های مواد معدنی از تریلر، کامیون و ... و استافینگ (بارگیری) مواد مذکور در کانتینر و کشتی های فله در محوطه تحت الاختیار شریک اول به وسیله ماشین آلات، تجهیزات و نیروهای کارگری قراردادی شریک دوم.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۱ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت استافینگ محموله مواد معدنی, دانلود قرارداد مشارکت استافینگ محموله مواد معدنی, تنظیم قرارداد مشارکت استافینگ محموله مواد معدنی, قرارداد مشارکت استافینگ محموله مواد معدنی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره اسکله اختصاصی در بندر جهت دپو و بارگیری دریایی نمونه قرارداد اجاره انبار/ محوطه انبار در کنار اسکله بندر

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو