نمونه قرارداد مشارکت در احداث ساختمان

قرارداد مشارکت در احداث ساختمان

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد مشارکت در ساخت ساختمان با سهم الشرکه مساوی طرفین اعم از تامین کننده و مالک زمین و سازنده می باشد. در این قرارداد بصورت کلی تمام مراحل مختلف ساخت از جمله مسائل فنی، ثبتی، نقل و انتقالات ، تقسیمات لازم ، تعیین تکلیف خسارت تاخیر، بحث داوری، بحث رفع اختلافات، خسارات وارده بصورت کلی ذکر شده و تعیین تکلیف گردیده. یک نمونه متناسب در حوزه تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت می‌باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت در احداث ساختمان, دانلود قرارداد مشارکت در احداث ساختمان, تنظیم قرارداد مشارکت در احداث ساختمان, فرم قرارداد مشارکت در احداث ساختمان,

مقالات مرتبط

آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت در ساخت انبوه مسکن نمونه قرارداد مشارکت در ساخت نمونه قرارداد مشارکت مدنی ساختمانی انفرادی احداث بنا در زمین مشاع فاقد سابقه ثبتی شریک نمونه قرارداد مشارکت در ساخت بنا نمونه قرارداد مشارکت مدنی ساختمانی انفرادی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو