نمونه قرارداد مشارکت در ساخت

قرارداد مشارکت در ساخت

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مختصر برای واقع شدن عقد مشارکت به منظور احداث و ساخت و ساز بنا است. در این قرارداد مسائل اساسی لازم جهت انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت ذکر شده لاکن بصورت مختصر و مفید. و توصیه می شود به جهت انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت، از نمونه قراردادهای مفصل و کامل تر استفاده شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت در ساخت, دانلود قرارداد مشارکت در ساخت, قرارداد مشارکت در ساخت doc, تنظیم قرارداد مشارکت , فرم قرارداد مشارکت در ساخت, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت احداث مجتمع مسکونی نمونه قرارداد مشارکت اجرای پروژه تجاری ، اداری ، کارگاهی و پارکینگ نمونه قرارداد مشارکت اجرای عملیات ساختمانی ، تأسیساتی محوطه سازی نمونه قرارداد مشارکت و احداث ساختمان نمونه قرارداد مشارکت در احداث بنای تجاری ، اداری فرهنگی ، ورزشی و آموزشی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو