نمونه قرارداد مشارکت در واردات و فروش کالا

قرارداد مشارکت در واردات و فروش کالا

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد همکاری و مشارکت مدنی فیمابین شرکت و موسسات واردکننده کالا و اشخاصی که مایل به سرمایه گذاری و انجام فرآیند فروش و توزیع کالا دارند منعقد می شود. این قرارداد با تامین سرمایه توسط یک طرف و انجام کار و واردات و توزیع بخش کالا به طرفیت دیگری انجام می شود. یک قرارداد مشارکت بوسیله تامین سرمایه و ذیل عنوان مضاربه قابل عنوان گذاری است لیکن عنوان قرارداد مشارکت است. این قرارداد یک قرارداد کامل و مفصل در رابطه با حقوق طرفین، شرایط ناظر بر تعهدات طرفین، مدت قرارداد می باشد. در این قرارداد شیوه های ناظر به مدیریت، اشخاص مدیریت کننده، حق الزحمه مدیران، نظارت بر چگونگی حفظ و حراست از اصل سرمایه، شیوه های محاسبه سود و زیان شرکت، تعهدات فروشنده یا شریک یا پذیرنده سرمایه نسبت به کالا، اعراض از فروش نسیه یا فروش موردی با ریسک، حداقل درآمدهای ماهیانه و سود پیش بینی ماهیانه و علی الحساب، شیوه های حسابداری و حسابرسی و انبارداری و شمارش کالا، تعهدات موسسه یا پذیرنده سرمایه در راستای حفظ و حراست از اموال و اصل سرمایه، هزینه های توافق شده مشمول پرداخت توسط طرفین، هزینه های پیش بینی شده، توافقاتی در رابطه با چگونگی تسویه حساب، برگرداندن اصل سرمایه یا سود آن، رعایت انجام امور بیمه و بیمه نمودن محصولات، بیمه نمودن بارها و مجموعه های تحت پوشش طرفین و محل های نگهداری کالا با بیمه نامه های معتبر ذکر شده، شرایط ترخیص کالا، واردات صادرات، رعایت قوانین و مقررات، قوانین کارگری و کارفرمایی می باشد. در این قرارداد شرایط فسخ قرارداد، شرایط تسویه حساب، شیوه های پرداخت اصل سرمایه و سود آن، فوت شریک یا انحلال شرکت و موسسه طرف قرارداد، ورشکستگی در قرارداد و مسئولیت های هر کدام از طرفین بابت پرداخت دیون، بابت پرداخت اصل سرمایه و درآمدهای سود ناشی از فعالیت های اقتصادی پیش بینی شده است. این قرارداد یک قرارداد کامل و جامع در حوزه شراکت در واردات و صادرات کالا می باشد که اصول مواد لازم در این حوزه را مورد توجه قرار داده است.  

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۱۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت در واردات و فروش کالا, دانلود قرارداد مشارکت در واردات و فروش کالا, تنظیم قرارداد مشارکت در واردات و فروش کالا, متن قرارداد مشارکت در واردات و فروش کالا, فرم قرارداد مشارکت در واردات و فروش کالا,,

مقالات مرتبط

آیا قرارداد شراکت لازم است ؟ آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت در بهره برداری در امور حمل و نقل مواد معدنی دریایی نمونه قرارداد مشارکت مدنی تولید و فروش بخاری گازی نمونه قرارداد مشارکت تجاری مغازه- فروشگاه-کارگاه- … نمونه قرارداد مشارکت و همکاری برنامه های تحقیقاتی، مطالعاتی، تخصصی نمونه قرارداد مشارکت مدنی وارد کردن و فروش کالا از کشوری دیگر

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو