نمونه قرارداد مشارکت در پروژه های بزرگ ساختمانی

قرارداد مشارکت در پروژه های بزرگ ساختمانی

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور مشارکت و سرمایه گذاری در امر احداث مجتمع های بزرگ اداری، مسکونی، تجاری فیمابین شرکت های دولتی و نهادهای عمومی و غیردولتی دولتی از جمله شهرداریها و سازمان های خدمات رسان با سرمایه گذاران بخش خصوصی کاربرد دارد. در این قرارداد مسئولیت های طرفین، آورده های طرفین و شیوه محاسبه سهم هر کدام بصورت مفصل و مشروح ذکر گردیده .تعهدات طرفین از جمله کیفیت ساخت، نوع مصالح مورد نیاز، فرایند نظارت، شکل اجرا و طراحی بصورت کامل ذکر شده است. مسئولیت های ناشی از حوادث کار، مسئولیت های مدنی، مسئولیت هاری کارگری کارفرمایی و کلیه تعهدات طرفین بصورت  ریز و مشروح امده است. بحث پیش فروش و شرایط پیش فروش و اختیارات ان بصورت کامل ذکر گردیده. در این قرارداد شرایط فسخ، دوره تضمین، شکل و فرایند تحویل پروژه پیش بینی شده است. فرایند حل اختلاف طبق آیین نامه شهرداری می باشد. این قرارداد با پیش بینی نظارت عالیه و ضمانت اجرای عدم انجام تعهدات، پیش بینی شرایط فسخ و فرایند فسخ یکی از قراردادهای کامل و جامع در حوزه مشارکت در پروژه های بزرگ ساختمانی می باشد. 

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۱۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت در پروژه های بزرگ ساختمانی, دانلود قرارداد مشارکت در پروژه های بزرگ ساختمانی, تنظیم قرارداد مشارکت در پروژه های بزرگ ساختمانی, قرارداد مشارکت در پروژه های بزرگ ساختمانی,

مقالات مرتبط

آیا قرارداد شراکت لازم است ؟ آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت سرمایه گذاری طرفین در امر واردات، عرضه، فروش محصولات و لوازم یدکی نمونه قرارداد واگذاری مشارکتی داروخانه نمونه قرارداد مشارکت در واردات و فروش کامپیوتر و ماشین های اداری نمونه قرارداد مشارکت نمونه قرارداد مشارکتی ملک از شهرداری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو