نمونه قرارداد مشارکت سرمایه و کار بالمناصفه (بین مالک و عامل)

قرارداد مشارکت سرمایه و کار بالمناصفه (بین مالک و عامل)

کاربرد قرارداد: این قرارداد بمنظور مشارکت در راه اندازی کسب و کارهای کوچک، کارگاه های صنعتی، مغازه ها و فروشگاه های کوچک و کارگاه های تولیدی کوچک قابل استفاده است. که در این نوع تفاهم یک طرف از غیرسرمایه گذار اقدام به تامین سرمایه می کند و یک نفر کار و فعالیت تجاری و تولیدی را متقبل می شود. در این قرارداد یک نفر از طرفین تامین کننده مکان و محل فعالیت کسبی است که ضوابط ناظر به دراختیار قرار دادن محل و مکان بصورت کامل و مشروح امده. در این قرارداد پیش بینی شده که با انعقاد این قرارداد برای طرفین حق کسب و پیشه یا مالکیتی خارج از حقوق موجود در قرارداد ایجاد نشود. کارگر یا عامل حق و حقوقی بعد از انقضای قرارداد نسبت به ملک پیدا نمی کند. در این قرارداد شیوه محاسبه سود و زیان پیش بینی هزینه های مشترک، پیش بینی پیش بینی درامدهای مشترک، سیستم حسابداری و روش های حل اختلاف بصورت کلی ذکر گردیده. وظایف هر یک از طرفین قرارداد اعم از عامل و سرمایه گذار بصورت مفصل و مشروح ذکر شده .ترتیب و ترکیب چرخش مالی، حساب های مشترک، تمرکز عملیات ریالی و ارزی بصورت کامل در این قرارداد پیش بینی و منعکس شده. این قرارداد یک قرارداد کامل و جامع و متناسب برای انعقاد قراردادهای مشارکت در حوزه های مختلف کسب و کارهای کوچک می باشد. 

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت سرمایه و کار بالمناصفه (بین مالک و عامل), دانلود قرارداد مشارکت سرمایه و کار بالمناصفه (بین مالک و عامل), تنظیم قرارداد مشارکت سرمایه و کار بالمناصفه (بین مالک و عامل),,

مقالات مرتبط

آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا آیا قرارداد شراکت لازم است ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت در تامین مالی ساخت و بهره برداری پل های عابر پیاده مکانیزه نمونه قرارداد مشارکت بازاریابی و فروش دستگاه و تجهیزات بیمارستانی نمونه قرارداد مشارکت در پروژه های بزرگ ساختمانی نمونه قرارداد مشارکت مدنی احداث و تکمیل کارخانه نمونه قرارداد واگذاری مشارکتی داروخانه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو