نمونه قرارداد مشارکت سرمایه و کار بالمناصفه (بین مالک و عامل)

قرارداد مشارکت سرمایه و کار بالمناصفه (بین مالک و عامل)

کاربرد قرارداد: این قرارداد بمنظور مشارکت در راه اندازی کسب و کارهای کوچک، کارگاه های صنعتی، مغازه ها و فروشگاه های کوچک و کارگاه های تولیدی کوچک قابل استفاده است. که در این نوع تفاهم یک طرف از غیرسرمایه گذار اقدام به تامین سرمایه می کند و یک نفر کار و فعالیت تجاری و تولیدی را متقبل می شود. در این قرارداد یک نفر از طرفین تامین کننده مکان و محل فعالیت کسبی است که ضوابط ناظر به دراختیار قرار دادن محل و مکان بصورت کامل و مشروح امده. در این قرارداد پیش بینی شده که با انعقاد این قرارداد برای طرفین حق کسب و پیشه یا مالکیتی خارج از حقوق موجود در قرارداد ایجاد نشود. کارگر یا عامل حق و حقوقی بعد از انقضای قرارداد نسبت به ملک پیدا نمی کند. در این قرارداد شیوه محاسبه سود و زیان پیش بینی هزینه های مشترک، پیش بینی پیش بینی درامدهای مشترک، سیستم حسابداری و روش های حل اختلاف بصورت کلی ذکر گردیده. وظایف هر یک از طرفین قرارداد اعم از عامل و سرمایه گذار بصورت مفصل و مشروح ذکر شده .ترتیب و ترکیب چرخش مالی، حساب های مشترک، تمرکز عملیات ریالی و ارزی بصورت کامل در این قرارداد پیش بینی و منعکس شده. این قرارداد یک قرارداد کامل و جامع و متناسب برای انعقاد قراردادهای مشارکت در حوزه های مختلف کسب و کارهای کوچک می باشد. 

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت سرمایه و کار بالمناصفه (بین مالک و عامل), دانلود قرارداد مشارکت سرمایه و کار بالمناصفه (بین مالک و عامل), تنظیم قرارداد مشارکت سرمایه و کار بالمناصفه (بین مالک و عامل),,

مقالات مرتبط

آیا قرارداد شراکت لازم است ؟ آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت B.O.T نمونه قرارداد مشارکت در راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی نمونه قرارداد مشارکت کارگزار بورس نمونه قرارداد مشارکت مدنی( فروشگاه اینترنتی و شرکت پست) نمونه قرارداد مشارکت در راه اندازی و بهره برداری فروشگاه زنجیره ای

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو